38.203.10 - GALVAN 240W - Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 240W
5,46 € +DDV
| Zaloga |
4.991 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.203.10 |
| Model | GALVAN 240W |
| Opis | GALVAN 240W se odlikuje z inovativno zasnovo v kategoriji polnjenja in prenosa podatkov. Opremljen je s priključki Type-C na obeh koncih (vhod/izhod), kar izpolnjuje zahteve sodobnih naprav. Kabel vključuje mehanizem za samodejno zvijanje, ki omogoča urejeno, kompaktno shranjevanje brez zapletanja. Kabel je izdelan iz tkanega najlona za izboljšano vzdržljivost in odpornost proti obrabi, medtem ko so aluminijasti priključki standard kakovosti v tej kategoriji. Dve glavni prednosti tega modela sta izredno veliko črno plastično ohišje, zasnovano za dovolj prostora za blagovno znamko in personalizacijo, ter izjemna moč polnjenja do 240 W (Type-C/Type-C). To omogoča ultra hitro polnjenje in stabilen prenos podatkov, tudi za visoko zmogljive naprave. Zato je GALVAN 240W primeren za polnjenje pametnih telefonov, tabličnih računalnikov, prenosnikov, powerbank naprav in zmogljivih računalnikov. Podpora za PD (Power Delivery) zagotavlja hitrejše in učinkovitejše polnjenje, samodejno prilagajanje moči priključeni napravi in izboljšano varnost, ki ščiti naprave in baterije pred pregrevanjem in preobremenitvijo. Dobavlja se v darilni škatli, zato je GALVAN 240W vrhunska izbira za promocijska in poslovna darila. Ključne lastnosti: Material: plastika, najlon, aluminij • Tip kabla: izvlečni (samodejno zvijanje) • Priključki: Type-C/Type-C • Moč polnjenja: do 240 W (Type-C/Type-C) • Podpora PD (Power Delivery) • Funkcije: polnjenje in prenos podatkov • Združljivo z: powerbank napravami, mobilnimi telefoni, tabličnimi računalniki, prenosniki, visoko zmogljivimi računalniki • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 6.4 x 4.8 x 1.2 cm |
| Paket | 200/20/1 |
| Neto teža | 0.05 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Dodatki | Magnet, Darilna embalaža, hitro polnjenje |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Izhod tipa C, Vhod tipa C |
| Črtna koda | 8605073825103 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 200 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.56 x 0.37 x 0.22 m |
| Teža bruto kartona | 11.68 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 854442900000 |
Podobni izdelki
37.018
ONES 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
5,46 € +DDV
Na zalogi: 4.282
blizu
38.048
FURIO 2IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 2 v 1, 240W
5,57 € +DDV
Na zalogi: 6.544
blizu
38.103
SYNERGY 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 65W
3,76 € +DDV
Na zalogi: 4.101
blizu
38.125
FLASH 60W 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,64 € +DDV
Na zalogi: 13.258
blizu
38.126
FLET 60W 6IN1
USB / Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
3,49 € +DDV
Na zalogi: 11.470
blizu
38.127
DOPPLER 240W 2IN1
USB / Type-C kabel za prenosnik za polnjenje in prenos podatkov z magnetom, 2 v 1, 240W
3,00 € +DDV
Na zalogi: 3.006
blizu
38.129
INDUCTOR 60W 6IN1
USB/Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, 6 v 1, 60W
4,51 € +DDV
Na zalogi: 5.342
blizu
38.202
TROJAN 100W 6IN1
Type-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, z držalom za mobilne naprave, 6 v 1, 100 W
5,46 € +DDV
Na zalogi: 2.952
blizu


